Isku aadka horyaalka heerka koobaad ee kubadda cagta somalia oo la soo saaray

    1

    Xiriirka Kubadda Cagta dalka ayaa soo saaray wareega 1-aad ee horyaalka kubadda cagta kooxaha heerka koobaad ee Dalkeena Soomaaliya ayaa lagu wadaa in 19 bishaan uuu si rasmi ah kaga furmi dooona garoonka Banaadir ex koonis ee gobolka banaadir.

     

     

    Horyaalka heerka koobaad ee kubadda cagta dalka ayaa furmi doona 19-12-2014 waxaana ka qeyb qaadan doonaa 10-kooxood iyadoo xiriirka kubadda cagta dalka ay ku kordhiyeen 2 kooxood oo dheeraad ah.

    Wareega 1-aad

    M/N

    Day

    Date

    Playing teams

    Time

    Stadium

    1

    Friday

    19/12/2014

    Horseed

    Vs

    Elman FC

    15:30pm

    Banadir

    2

    Sunday

    21/12/2014

    Jenyo United

    Vs

    Heegan

    15:30pm

    Banadir

    3

    Monday

    22/12/2014

    Ssomali Friut

    Vs

    Dekedda

    15:30pm

    Banadir

    4

    Tuesday

    23/12/2014

    Banadir Sports Club

    Vs

    Gaadiidka

    15:30pm

    Banadir

    5

    Thursday

    25/12/2014

    Savana

    Vs

    Sahafi FC

    15:30pm

    Banadir

    6

    Friday

    26/12/2014

    Heegan

    Vs

    Horseed

    15:30pm

    Banadir

    7

    Monday

    29/12/2014

    Elman FC

    Vs

    Dekedda

    15:30pm

    Banadir

    8

    Tuesday

    30/12/2015

    Jenyo United

    Vs

    Gaadiidka

    15:30pm

    Banadir

    9

    Thursday

    01/01/2015

    Sahafi FC

    Vs

    Somali fruit

    15:30pm

    Banadir

    10

    Friday

    02/01/2015

    Banadir Sports Club

    Vs

    Savana

    15:30pm

    Banadir

    11

    Monday

    05/01/2015

    Horseed

    Vs

    Dekedda

    15:30pm

    Banadir

    12

    Tuesday

    06/01/2015

    Heegan

    Vs

    Gaadiidka

    15:30pm

    Banadir

    13

    Thursday

    08/01/2015

    Elman FC

    Vs

    SahafiFC

    15:30pm

    Banadir

    14

    Friday

    09/01/2015

    Jenyo United

    Vs

    Savana

    15:30pm

    Banadir

    15

    Monday

    12/01/2015

    Somali Friut

    Vs

    Banadir Sports Club

    15:30pm

    Banadir

    16

    Thursday

    15/01/2015

    Gaadiidka

    Vs

    Horseed

    15:30pm

    Banadir

    17

    Friday

    16/01/2015

    Dekedda

    Vs

    Sahafi FC

    15:30pm

    Banadir

    18

    Monday

    19/01/2015

    Savana

    Vs

    Heegan

    15:30pm

    Banadir

    19

    Thursday

    22/01/2015

    Banadir Sports Club

    Vs

    Elman FC

    15:30pm

    Banadir

    20

    Friday

    23/01/2015

    Jenyo United

    Vs

    Somali Friut

    15:30pm

    Banadir

    21

    Monday

    26/01/2015

    Horseed

    Vs

    Sahafi FC

    15:30pm

    Banadir

    22

    Tuesday

    27/01/2015

    Gaadiidka

    Vs

    Savana

    15:30pm

    Banadir

    23

    Thursday

    29/01/2015

    Dekedda

    Vs

    Banadir Sports Club

    15:30pm

    Banadir

    24

    Friday

    30/01/2015

    Somali Friut

    Vs

    Heegan

    15:30pm

    Banadir

    25

    Monday

    02/02/2015

    Elman

    Vs

    Jenyo United

    15:30pm

    Banadir

    26

    Thursday

    05/02/2015

    Savana

    Vs

    Horseed

    15:30pm

    Banadir

    27

    Friday

    06/02/2015

    Sahafi FC

    Vs

    Banadir Sports Club

    15:30pm

    Banadir

    28

    Monday

    09/02/2015

    Gaadiidka

    Vs

    Somali Friut

    15:30pm

    Banadir

    29

    Thursday

    12/02/2015

    Dekedda

    Vs

    Jenyo United

    15:30pm

    Banadir

    30

    Friday

    13/02/2015

    Elman FC

    Vs

    Heegan

    15:30pm

    Banadir

    31

    Monday

    16/02/2015

    Horseed

    Vs

    Banadir Sports Club

    15:30pm

    Banadir

    32

    Tuesday

    17/02/2015

    Savana

    Vs

    Somali Friut

    15:30pm

    Banadir

    33

    Thursday

    19/02/2015

    Sahafi FC

    Vs

    Jenyo United

    15:30pm

    Banadir

    34

    Friday

    20/02/2015

    Gaadiidka

    Vs

    Elman FC

    15:30pm

    Banadir

    35

    Monday

    23/02/2015

    Dekedda

    Vs

    Heegan

    15:30pm

    Banadir

    36

    Thursday

    26/02/2015

    Somali Friut

    Vs

    Horseed

    15:30pm

    Banadir

    37

    Friday

    27/02/2015

    Banadir Sports Club

    Vs

    Jenyo United

    15:30pm

    Banadir

    38

    Monday

    02/03/2015

    Savana

    Vs

    Elman FC

    15:30pm

    Banadir

    39

    Thursday

    05/03/2015

    Sahafi FC

    Vs

    Heegan

    15:30pm

    Banadir

    40

    Friday

    06/03/2015

    Gaadiidka

    Vs

    Dekedda

    15:30pm

    Banadir

    41

    Sunday

    08/03/2015

    Horseed

    Vs

    Jenyo United

    15:30pm

    Banadir

    42

    Monday

    09/03/2015

    Somali Friut

    Vs

    Elman FC

    15:30pm

    Banadir

    43

    Tuesday

    10/03/2015

    Banadir Sports Club

    Vs

    Heegan

    15:30pm

    Banadir

    44

    Thursday

    12/03/2015

    Savana

    Vs

    Dekedda

    15:30pm

    Banadir

    45

    Friday

    13/03/2015

    Sahafi FC

    Vs

    Gaadiidka

    15:30pm

    Banadir

    LEAVE A REPLY

    Please enter your comment!
    Please enter your name here